Jestem psychologiem z wieloletnim stażem pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzinami. W Centrum Syntonia pracuję z dziećmi, młodzieżą, parami i rodzinami.

W pracy psychoterapeutycznej wykorzystuję wiedzę uzyskaną na wielu szkoleniach, konferencjach i zdobywając doświadczenie zawodowe. Ukończyłam Kurs dla zaawansowanych z zakresu psychoterapii systemowej indywidualnej, par, rodzinnej i grupowej, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Posiadam certyfikat ukończenia pełnego szkolenia podstawowego EMDR Europe. Ukończyłam kursy z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, EMDR oraz systemowej dzieci i młodzieży. Stale korzystam z aktualnych szkoleń i warsztatów doskonalących wiedzę z zakresu diagnozy psychologicznej i psychoterapii oraz superwizji.
Staż terapeutyczny odbyłam w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii. Obecnie jestem zatrudniona w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, pracowałam także w Mazowieckim Centrum Psychiatrii i Neurologii, współpracowałam z Pracownią Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego przy badaniach normalizacyjnych kilku testów psychologicznych, fundacjami wspierającymi dzieci i młodzież z problemami rozwojowymi oraz niepełnosprawnością narządu słuchu, realizowałam projekty profilaktyczne skierowane do młodzieży i dorosłych.
Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR i Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.
Lubię podróże, relaksuję się przy muzyce i pracach w ogrodzie.

Marta Wiaderna