Jestem psychologiem, psychoterapeutą. W Centrum Syntonia prowadzę terapię małżeńską i rodzinną.

Jestem magistrem psychologii z indywidualnym tokiem studiów łączącym psychologię społeczną i kliniczną na Uniwersytecie SWPS. Ukończyłam 4 letnie Studium Terapii Rodzin prowadzone przez Stowarzyszenie OPTA (szkolenie zgodne z wymaganiami PTP dla psychoterapeutów).

Pierwsze doświadczenia zdobywałam w Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego i Oddziale dziennym Szpitala Bródnowskiego, w Środowiskowym Domu Samopomocy oraz Psychologicznej Poradni Konsultacyjno-Wychowawczej przy PTP.
Jako terapeuta pracuję od 2006 roku, początkowo w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej dzielnicy Wawer prowadząc terapię indywidualną i grupową. W kolejnych latach współpracowałam z Ośrodkiem Socjoterapeutycznym, gdzie zajmowałam się psychoterapią dzieci i młodzieży, terapią rodzinną i małżeńską. Jednocześnie w 2010 roku stworzyłam własną praktykę koncentrując się głównie na terapii osób dorosłych.
Odbyłam liczne szkolenia min. z zakresu patologicznych relacji w rodzinie, zaburzeń psychicznych, przemocy oraz uzależnień w CMPPP i WCIES.

Pracuję z osobami mającymi problemy adaptacyjne i rozwojowe, z zaburzeniami zachowania, nastroju i osobowości, z rodzinami w kryzysie. Prowadzę terapię indywidualną dorosłych, młodzieży, terapię par, a także poradnictwo w zakresie umiejętności rodzicielskich.

Prywatnie jestem mężatką i mamą dwójki dzieci.

Agata Kondej